Jeżeli lubisz wyzwania to Wrocław Night O-Fight jest dla Ciebie.

Te zawody na orientację rozgrywane są w formie nocnego sprintu. Areną zmagań są parki Wrocławia,czyli na każdy etap mozesz dojechać komunikacją miejską. Aby wziąć udział niepotrzebny jest nawet specjalistyczny sprzęt, wystarczy latarka. Jeśli się zgubisz to nie ma strachu, jesteś w środku miasta.

Jeżeli bieganie na orientację w nocy wywołuje u Ciebie dreszczyk emocji, to ta propozycja jest dla Ciebie! Będzie szybko i technicznie.

PROGRAM ZAWODÓW
/tydzień przed zawodami zostanie umieszczony tutaj szczegółowy biuletyn odnośnie zbliżającego się etapu/

ETAP 1
14.12.2010
ETAP 2
04.01.2011
ETAP 3
18.01.2011
ETAP 4
08.02.2011
ETAP 5
01.03.2011
ETAP 6
15.03.2011
Mapa Park Skowroni Kuźniki  Kilimandżaro Park Kasprowicza Pergola Biskupin
Nazwa etapu Masowy Scorelauf Zmotany Motyl Górskie Micro-O Ważny Opis Start Zmasowany Klasyczny Handicup
Kierownik K.Sobczyński W.Kowalski K.Mayasov R.Widziewicz W.Dwojak WD, KM, KS, WK, RW
Biuletyn tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Lista startowa tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Wyniki tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Mapy A B C A B C A B C A B C A B C KJ MJ K M MW OPEN

 

WYNIKI KOŃCOWE WNOF11

MAPY Z WSZYSTKICH ETAPÓW

ZDJĘCIA Z 5 ETAPU, AUTOR: KRZYSZTOF SZYMONIAK

ZDJĘCIA Z 5 ETAPU, AUTOR: MICHAŁ MICHALSKI

FLIMIK Z 1 ETAPU WNOF11

WAŻNE INFORMACJE

TRASY: A, B, C
A - elita
B - trudna
C - najłatwiejsza, w sam raz dla początkujących

Zawodnicy każdej kategorii wiekowej mogą wybierać dowolną trasę na każdym etapie. Za miejsca w każdym etapie przyznawane są punkty, które po podliczeniu stworzą listę startową na ostatni etap.

OPŁATA (za etap):
Zgłoszenie w terminie: 5 zł/osoba
Zgłoszenie po terminie: 10 zł/osoba
Wypożyczenie chipa: 2 zł/etap

POTWIERDZANIE PK:
W zawodach zastosowany zostanie system SportIdent.

WIĘCEJ INFORMACJI W REGULAMINIE

 

 

WNOF11 baner maly WNOF12 baner maly strona baner mini WNOF14 baner maly WNOF15 baner maly

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?