ZSWM 2024 logo

 


Przyjdź i przekonaj się, że bieg na orientację to świetna zabawa. Każdy bieg to nowa przygoda, nowe wyzwanie. Wystartuj i przekonaj się, że bieg na orientację to coś więcej niż zwykłe bieganie.
Chcesz przyjechać na zawody, ale nie wiesz co to bno, ten filmik pozwoli Ci lepiej zrozumieć ten sport. Odwiedzaj naszego fanpage-a, przed każdym etapem znajdziesz tam wiele pomocnych informacji.

Przed startem zapoznaj się z REGULAMINEM

 /7 dni przed zawodami zostanie umieszczony szczegółowy biuletyn zbliżającego się etapu/

ETAP 1
09.12.2023
ETAP 2
13.01.2024
ETAP 3
10.02.2024
ETAP 4
09.03.2024
Lokalizacja

Uniwersytet

Wrocławski

Wrocław

Stare Miasto

Trzebnica

Wrocław

Zacisze

Biuletyn tutaj tutaj tutaj  tutaj 
Formularz zgłoszeniowy

tutaj

tutaj tutaj tutaj
Lista zgłoszonych tutaj tutaj tutaj tutaj
Lista startowa tutaj tutaj tutaj tutaj
Wyniki tutaj tutaj tutaj tutaj
Wyniki Live tutaj tutaj  tutaj  tutaj
Winsplits tutaj tutaj tutaj tutaj
Międzyczasy tutaj tutaj tutaj tutaj
Mapy A B C Mix  A B C Mix

 A B C Mix

Puchar Burmistrza

 A B C Mix
Livelox

tutaj

 tutaj tutaj  tutaj
Galeria tutaj

tutaj

tutaj  tutaj
Klasyfikacja generalna tutaj tutaj  tutaj  tutaj

 

 

 

 partnerzy bno pl 3.0

 

 

 

 

 

 

WNOF11 baner maly WNOF12 baner maly strona baner mini WNOF14 baner maly WNOF15 baner maly WNOF16 baner small LogoWNOF17small LogoWNOF18 small LogoWNOF18 small

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?