jagniatkow

Jak zima to i obóz biegowy :)
Jak co roku obóz kondycyjny naszej sekcji bedzie w Koralowej Ścieżce w Jagniątkowie. Obóz odbędzie się w dniach 19.01-30.01.2015. i organizowany jest przede wszystkim dla zawodników kat. juniorów (KM-16,18). Oczywiście mogą w nim uczestniczyć również starsi zawodnicy.


Koszt pobytu na zgrupowaniu dla jednego zawodnika wynosi 900 zł, z których większość kwoty pokrywa klub. Dopłaty uczestników są następującej wysokosci:
1. Juniorzy młodsi (kat. KM-16) - 380 zł
2. Juniorzy (KM-18) - medaliści MP 300 zł, pozostali 400 zł
3. Starsi zawodnicy kwotę dopłaty ustalaja indywidualnie z kierownikiem sekcji BnO.
Ponadto zawodnicy ponoszą koszt dojazdu na zgrupowanie i powrotu. Zapraszamy rodziców do włączenia się w organizacje transportu. Osoby mogące odwieźć lub odebrać młodzież z obozu proszone są o kontakt.
W wyjatkowych wypadkach istnieje możliwość uczestnictwa w zgrupowaniu w skróconym zakresie. 
Obóz rozpoczyna sie obiadem 19.01 i kończy również obiadem 30.01.2015.

Ważne: Udział w obozie należy potwierdzić do 05.01.2015!!!

Wszystkie sprawy związane z obozem (potwierdzenie udziału, pytania i inne) prosimy kierować do tr.Sobczyńskiego (tel.601574770)

Opłatę za obóz można uiścić w dniu wyjazdu. Prosimy o podanie danych do faktur podczas dokonywania wpłaty.

Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ze sobą:
1. Ważnych badań sportowych
2. Legitymacji szkolnej oraz nr PESEL
3. Sprzętu do treningu biegowego w zimie
4. Sprzętu do treningu technicznego (z mapą w lesie)
5. Dobrego humoru i zdrowie.

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?