ulotka wbo druk 3-1„Zacznę od jutra”

„Od poniedziałku!”

„Eee, zabiorę się od pierwszego”

Znasz to, prawda :)? Mówisz to sobie za każdym razem gdy chcesz coś zmienić dla siebie lub dla innych? Ale dlaczego nie DZISIAJ? Np. teraz w tym momencie!

ulotka wbo druk 3-2

Wejdź na:

https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/projekty-2015/projekt,id,744

https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/projekty-2015/projekt,id,743

i zagłosuj ;). Walczymy o stworzenie sieci stałych punktów do uprawiania Orientacji Sportowej w Parku Grabiszyńskim oraz o Rekreacyjny park rowerowy wraz ze skwerkiem do wypoczynku dla rowerzystów. Dla Ciebie to nie tylko kolejne fajne miejsca do odwiedzenia we Wrocławiu, ale też świetna okazja, aby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie… „od Nowego Roku”;).

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?