dres Śląsk wizualizacja WARIANT 1

Nasze klubowe dresy trochę nam się zużyły wiec najwyższy czas na coś nowego. Kolejna odsłona dresów dla zawodników sekcji biegu na orientacje to bedzie coś, w czym dobrze będzie się wygladało na podium i na treningu ... jednym slowem dwa w jednym. Mając na uwadze oryginalność wzoru naszych dederonów (za co dozgonnie winniśmy wdzięczność Marcie Dwojak) dresy bedę tylko uzupełnienim asortymentu treningowego ze znaną nam wszystkim grafiką. Zawodników prosimy o ewentualne sugestie przede wszystkim w kwestiach graficznych. Jeśli uważacie, ze warto cos dodać lub zmienić to prosimy o przekazanie tej informacji kierownikowi sekcji.

 

Jeśli chodzi o zakup dresu to będzie on dostępny na zasadzie współfinansowania (dla juniorów i wybranych seniorów) lub samofinansowania (seniorzy i masters). Cena kompletu wynosi ok 350 zł. Szcegóły dot. kosztów zostaną zaprezentowane wkrótce

Powyżej pokazany jest wstępny projekt, a poniżej na zdjęciu mozecie zobaczyć jak fizycznie prezentuje sie ten dres (krój) w wydaniu WKS Wawel.

Wszystkich zainteresowanych zawodników prosimy o sprawdzenie rozmiaru w TABELI ROZMIARÓW i przesłanie do tr.Sobczyńskiego

dres wawel

 

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?