WKS the best
2023 już definitywnie za nami więc czas na małe podsumowanie najlepszych osiągnięć naszych zawodników:
4. ROK Z RZĘDU, a 8. W OSTATNIM 10-LECIU ZWYCIĘŻYLIŚMY KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI zwiększając kolekcję tytułow KMP do
👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Indywidualnie i w sztafetach nasi zawodnicy dostarczyli nam wielu emocji i radości uzyskując m.in takie wyniki:
MŚ w Sztafetowym BnO
Wojciech Profesor Kowalski 8m. 💪💪💪
MŚ Juniorów (JWOC)
Hanna Sudoł 💪💪💪6m. klasyk 🔥 i 10m. sprint 🔥
+ w ekipie jeszcze Jakub Toborek 💪 i Mateusz Kula 💪
 
WKS JWOC EYOC WKSWKS JWOC WKS
ME Juniorów (EYOC)
Filip Wodzicki 💪 3m. 🥉w biegu sztafetowym
+ w ekipie jeszcze Tymek Bultrowicz, Jan Majowski, Iga Mikuła
 
WKS FW i KS
MŚ Masters (WMOC)
Piotr Cych 💪💪💪 w sprincie 2m.🥈 i w klasyku 3m🥉
 
 
 
 
WKS WMOC
Mistrzostwa Europy Centralnej Juniorów (CEYOC)
Filip Wodzicki M16 🥉w sztafecie i 🥉w sprincie;
Tymek Byltrowicz M18 🥈w sztafecie
W mistrzostwach Polski zdobyliśmy:
🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇
🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈
🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉
z tego najwięcej Hanna Sudoł (🥇🥇🥇🥇🥈🥈🥉)
 
WKS klasym km20
WKS klasyk podium
 
WKS ultra
... i nie byłoby tego bez ciężkiej pracy naszych zawodników i trenerów. Wszystkim współautorom (bo to zawsze jest praca zespołowa) dziękujemy i gratulujemy.
Pozostaje nam sobie życzyć, aby kolejny rok nie był gorszy... a apetyty na dobre bieganie jeszcze nam urósły.
 
 
Nazwa pliku Rozmiar Data dodania
An image file Borowice1994.jpg 386.24 KB 2019-02-22
An image file Dzikowiec.jpg 118.97 KB 2019-02-22
An image file Obiszow_2.jpg 206.26 KB 2019-02-22
An image file U Romka.jpg 109.17 KB 2019-02-22
An image file arena.jpg 193.55 KB 2019-02-22

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?